Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Pomoc medyczna po godzinach pracy Przychodni

Z dniem 01.01.2013r. od godziny 0:00 ulegają zmianie miejsca udzielania świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla mieszkańców miasta Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.

Świadczenia udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia nastepnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy, w godzinach od 8.00 dnia danego do godziny 8.00 dnia następnego, wszystkim zgłaszającym się świadczeniobiorcom - również spoza obszaru zabezpieczenia.

Punkty, w których będzie można skorzystać z pomocy lekarskiej w przypadku nagłego zachorowania lub pogorszenia stanu zdrowia oraz zabiegów pielęgniarskich wynikających z kontynuacji leczenia zostały przedstawione wraz z adresami i numerami telefonów zamieszczonymi poniżej:

Czytaj więcej: Pomoc medyczna po godzinach pracy Przychodni

Stomatologiczna pomoc doraźna

Świadczenia z zakresu stomatologicznej pomocy doraźnej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego udzielane są przez NZOZ IKAR przy ul. Szubińskiej 32 tel. 52/373-22-00

Codziennie (także w dni świąteczne) od godz. 19 wieczorem do 7 rano następnego dnia, natomiast w weekendy od godz. 7 rano w sobotę do godz. 7 rano w poniedziałek
 

Transport Medyczny

Każdy pacjent w sytuacji, gdy niezbędne jest podjęcie leczenia w oddziale leczniczym udzielającym świadczeń we właściwym zakresie a jego stan zdrowia lub dysfunkcje narządowe uniemożliwiają korzystanie ze środków transportu publicznego, może liczyć na bezpłatny transport do wskazanej, najbliższej placówki służby zdrowia. W takim przypadku zlecenie wystawia lekarz stwierdzający konieczność leczenia w oddalonej od miejsca zamieszkania pacjenta placówce opieki zdrowotnej (lekarz specjalista lub lekarz POZ).
Na podstawie takiego zlecenia należy skontaktować się z Firmą przewozowo-transportową:

Czytaj więcej: Transport Medyczny

Rejestracja Internetowa

 rejestracja2

www.cm-nadbrda.pl

logo stopka 
NZOZ Centrum Medyczne
"Nad Brdą"
ul. Dworcowa 63
85-009 Bydgoszcz

Zobacz na mapie

REJESTRACJA:
tel. 52 518 34 64

SEKRETARIAT:
tel. 52 518 34 70
fax. 52 518 54 08