Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

O NAS

2Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Nad Brdą" rozpoczął działalność od
1 sierpnia 2011 roku w wyniku przekształcenia istniejącego na bydgoskim rynku medycznym od wielu lat Obwodu Lecznictwa (Kolejowego) SPZOZ.

Nasza przychodnia mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej 63 w zabytkowym , XIX-wiecznym gmachu po Północnej Dyrekcji Kolei Państwowych.

Naszymi atutami są: profesjonalizm, dostęp do wielu poradni i pracowni w jednym miejscu, a także położenie w centralnym punkcie miasta.

Wkrótce uzyskamy dodatkowy dogodny dojazd nową linią tramwajową prowadzącą do Dworca PKP.

Naszym pacjentom oferujemy usługi medyczne
w zakresie podstawowej opieki medycznej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, medycyny pracy, stomatologii i protetyki oraz rehabilitacji leczniczej.

Dysponujemy szeroką bazą diagnostyczną, w skład której wchodzą: laboratorium, pracownia rtg, pracownia usg, pracownia EKG z badaniami holterowskimi, pracownia prób wysiłkowych, pracownia spirometryczna oraz pracownia audiometryczna.

Doświadczona kadra medyczna służy swoją wiedzą, umiejętnościami i radą. Jej celem jest objęcie troskliwą opieką wszystkich pacjentów.

Świadczymy usługi medyczne bezpłatnie w ramach kontraktu z Kujawsko-Pomorskim Oddziałem NFZ oraz odpłatnie po konkurencyjnych cenach.

Zachęcamy do korzystania z wiadomości przygotowanych dla Państwa na naszej stronie. Mamy nadzieję, że ułatwią one  Państwu kontakt z nami i spowodują dokonanie wyboru naszej Przychodni, jako tej, w której chcielibyście się leczyć.

Aby zapisać się  do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej wystarczy wypełnić i złożyć deklarację.

Można ją pobrać z naszej strony internetowej, wypełnić na miejscu w rejestracji lub w statystyce medycznej. Nasi pracownicy chętnie w tym pomogą. POBIERZ

Zapraszamy !!!

4

Rejestracja Internetowa

 rejestracja2

www.cm-nadbrda.pl

logo stopka 
NZOZ Centrum Medyczne
"Nad Brdą"
ul. Dworcowa 63
85-009 Bydgoszcz

Zobacz na mapie

REJESTRACJA:
tel. 52 518 34 64

SEKRETARIAT:
tel. 52 518 34 70
fax. 52 518 54 08