Poradnie specjalistyczne

 spec 4

Centrum Medyczne „Nad Brdą” jest jedną z większych przychodni wielospecjalistycznych na terenie miasta Bydgoszczy. Działa u nas kilkanaście poradni specjalistycznych i wciąż zabiegamy o utworzenie dalszych, aby zapewnić naszym pacjentom możliwie jak najszybszy dostęp do poszukiwanego specjalisty w znanym miejscu oraz oszczędzić im biegania po całym mieście , aby uzyskać oczekiwaną poradę.

W naszej strukturze funkcjonują:

- poradnia chirurgiczna,
- poradnia dermatologiczna,
- poradnia ginekologiczno-położnicza,
- poradnia kardiologiczna,
- poradnia logopedyczna dla dzieci i dorosłych,
- poradnia neurologiczna,
- poradnia okulistyczna,
- poradnia otolaryngologiczna dla dzieci i dorosłych,
- poradnia pulmonologiczna,
- poradnia rehabilitacyjna,
- poradnia reumatologiczna,
- poradnia urazowo- ortopedyczna.


Pacjenci do ginekologa przyjmowani są bez skierowania i rejestrowani z wyprzedzeniem na umówiony dzień i godzinę. W przypadku pozostałych specjalności obowiązuje skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu lub lekarza specjalisty z rejestracją na wyznaczony dzień i godzinę.

Większość poradni podpisała kontrakt z NFZ na świadczenie usług bezpłatnych dla pacjentów ubezpieczonych. Informacje w Sekretariacie – Tel. 52 518 34 70

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych poradni specjalistycznych, którą znajdziecie Państwo w odpowiednich zakładkach. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie internetowej Centrum Medycznego „Nad Brdą” ułatwi naszym licznym pacjentom kontakt z nami, a także zachęci pozostałych mieszkańców miasta i okolic do korzystania z naszych usług.


Zapraszamy!