IT Support Services

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne „Nad Brdą” rozpoczął działalność od 1 sierpnia 2011 roku w wyniku przekształcenia istniejącego na bydgoskim rynku medycznym od wielu lat Obwodu Lecznictwa (Kolejowego) SPZOZ.

Nasza przychodnia mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej 63 w zabytkowym, XIX-wiecznym gmachu po Pruskiej Dyrekcji Kolei Wschodniej.

Naszymi atutami są: profesjonalizm, dostęp do wielu poradni i pracowni w jednym miejscu, a także położenie w centralnym punkcie miasta z dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej. Wkrótce uzyskamy dodatkowy dogodny dojazd nową linią tramwajową prowadzącą do Dworca PKP. Naszym pacjentom oferujemy usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki medycznej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, medycyny pracy, stomatologii i protetyki oraz rehabilitacji leczniczej.

Dysponujemy szeroką bazą diagnostyczną, w skład której wchodzą: laboratorium, pracownia rtg, pracownia usg, pracownia EKG z badaniami holterowskimi, pracownia prób wysiłkowych, pracownia spirometryczna oraz pracownia audiometryczna. Doświadczona kadra medyczna służy swoją wiedzą, umiejętnościami i radą. Jej celem jest objęcie troskliwą opieką wszystkich pacjentów. Świadczymy usługi medyczne bezpłatnie w ramach kontraktu z Kujawsko-Pomorskim Oddziałem NFZ oraz odpłatnie po konkurencyjnych cenach.

Zachęcamy do korzystania z wiadomości przygotowanych dla Państwa na naszej stronie. Mamy nadzieję, że ułatwią one Państwu kontakt z nami i spowodują dokonanie wyboru naszej Przychodni, jako tej, w której chcielibyście się leczyć.

Aby zapisać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej wystarczy wypełnić i złożyć deklarację. Można ją pobrać z naszej strony internetowej, wypełnić na miejscu w rejestracji lub w statystyce medycznej.

Zapraszamy!

divider

Skip to content